BIURO RACHUNKOWE "WALICZEK"

Spółka z o.o. Rok założenia 1991

Profesionalizm Odpowiedzialność Zaufanie

Referencje

Szanowni Państwo

w tym krótkim liście, chcielibyśmy przedstawić Wam zaproszenie do współpracy i zaprezentować korzyści, jakie mogą odnieść Państwo, zatrudniając nasze biuro rachunkowe w swojej firmie.

Każda działalność gospodarcza zmusza inwestorów do poszukiwania oszczędności – im mniejsze koszty utrzymania przedsiębiorstwa, tym większe środki można zainwestować w rozwój firmy albo ulokować kapitał w sektorach, które przyniosą duże korzyści w przyszłości.

Wdrażając księgowo-personalny outsourcing, można zaoszczędzić środki, dzięki temu, że firma nie będzie utrzymywać osobnego działu zajmującego się np. kadrami i płacami. Nasze biuro rachunkowe w Bielsku-Białej zajmie się prowadzeniem księgowości, rozliczaniem podatków i wynagrodzeń pracowników. Przejmujemy te i inne obowiązki, dzięki czemu Państwo mogą skupić się na realizacji celów biznesowych.

Wieloosobowa załoga wraz z wykształconymi i doświadczonymi wspólnikami, posiadają certyfikaty MF do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych zapewnia obsługę na najwyższym poziomie.

Zapewniamy również najwyższy stopień dywersyfikacji ryzyka podatkowego klienta, zakładając polisę ubezpieczeniową, wypełniając tym samym obowiązek, który w związku z ochroną interesów klientów, nakłada na biura rachunkowe polskie prawo. Również zachowanie tajemnicy danych naszych Klientów jest zapisane w kontrakcie i zagwarantowane w umowach o pracę z naszymi pracownikami.

Nawet jeśli teraz nie są Państwo zaciekawieni naszą propozycją, to warto ją zachować na przyszłość. Być może w razie rozwoju firmy, poszerzania jej struktur i zatrudniania nowych pracowników będą musieli sięgnąć Państwo po pomoc biura – proszę wtedy się z nami skontaktować.

Z wyrazami szacunku,


Czesława Waliczek       Ewa Waliczek-Dąbrowska